loading please wait..

Meist

Narva Auto AS on linna vanima transpordiettevõtte Narva Autobaasi järgija, mis oli asutatud aastal 1946 sõjas purustatud Narvas. Aastal 1992 oli loodud aktsiaselts Narva Auto, millest sai kaasaegne rahvusvahelise kaubaveo ettevõtte kvaliteetse ja mugavate töötingimustega.

Kes me oleme?

Narva Auto AS – on usaldusväärne partner rahvusvahelises kaubaveos Eestist Lääne-Euroopasse ja Venemaale. Alates aastast 1992 Narva Auto AS on olnud Eesti rahvusvahelise transpordi turul ja täna omab 30 Mercedes-Benz ja Scania vedukautot tent-poolhaagisega.

Miks meid valida?

Narva Auto AS omab üle 25 aasta kogemust logistika- ja transporditurul. Meie töötajad leiavad parimad logistilised lahendused, arvestades klientide individuaalseid soove. Töötame füüsiliste ja juriidiliste isikutega ning püüame osutama kvaliteetset teenust algusest lõpuni. Meie peamine eesmärk on rahulolev klient, seega väärtustame oma reputatsiooni kui asjatundliku ja usaldusväärset ettevõtet transpordi- ja logistikaturul.

Kuidas saame aidata?

Pakume oma klientidele laia valikut teenuseid: rahvusvaheline kaubavedu tent-poolhaagistega, millel on kohustuslik CMR-kindlustus, kauba tollivormistus, jne. Osutame tehnilist ülevaadet ja remonditöid kõikidele veokitele ja autodele (s.h. bussid). Pakume parkimisteenuseid, kontori- ja laopindade üürimist. Tütarettevõtte OÜ Narva Auto Eksped pakub logistikateenuseid.